O nas

Zespół Ogarnij dietę

Jesteśmy grupą osób zafascynowanych zdrowym odżywianiem się. Wiemy jak trudno jest długofalowo utrzymywać się w stanie diety, wymyślać nowe przepisy. Trzymanie diety jest trudne także ze względu na codzienne wyzwania logistyczne.

Właśnie dlatego stworzyliśmy projekt Ogarnij dietę, aby wspomóc Was w codziennych wyzwaniach związanych ze zdrowym odżywianiem.

Główny cel projektu to propagowanie zdrowego jedzenia, ale także optymalizacja czasu spędzonego w kuchni i prostota wykonania smacznych zdrowych dań. Korzystając z naszych diet odkryjesz, że przygotowywanie posiłków może być łatwe i przyjemne. Dzięki dołączonej liście zakupów nie musisz się martwić, że o czymś zapomniałeś.

Nasze diety są przygotowane przez dietetyka. Są zdrowe i dobrze zbilansowane pod względem makroskładników (węglowodany, białka, tłuszcze) i mikroskładników (witaminy i minerały).

Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do nich w Twojej przeglądarce. Sprawdź zasady działania cookies w naszej Polityce Prywatności